susan-yin-2JIvboGLeho-unsplash-1280x854.jpg

Izposoja knjig iz šolske knjižnice

19/11/2020

Dragi učenci, učenke, spoštovani starši in sodelavci, sodelavke!

Kljub pouku na daljavo si boste v  naši šolski knjižnici ponovno lahko izposojali gradivo. Vsem učencem in delavcem šole, ki potrebujete gradivo iz šolske knjižnice, bomo omogočili dostop do knjig, in sicer vsak petek od 9.00 do 11.00 ure.

Knjige naročite na elektronski naslov: ines.gerold@osvuzenica.si ali v aplikaciji Teams tako, da pošljete sporočilo v klepetu knjižničarki – Ines Gerold.

Predhodno naročene knjige (naročite jih do četrtka zvečer) bodo pripravljene, prevzeli pa jih boste lahko pri vhodu, in sicer tako, da boste pozvonili.

Ali je knjiga prosta, lahko preverite tudi preko sistema COBISS.

V sporočilu navedite naslov knjige in po možnosti tudi avtorja. Hkrati lahko vrnete knjige, ki jih imate izposojene iz šolske knjižnice in ste jih že prebrali. V skladu z navodili NIJZ damo vse vrnjene knjige v karanteno za 3 dni.

Prosimo vas, da se ob prevzemu gradiva držite vseh navodil in priporočil NIJZ za preprečitev širjenja okužbe z virusom (uporaba zaščitnih mask, razkuževanje rok in varnostna razdalja).

Veselimo se srečanja z vami.

Vodstvo šole in

vaša knjižničarka Ines Gerold