learn-2706897_1280.jpg

Vračanje v šolo

19/02/2021

Spoštovani učenci, učenke in starši!

V ponedeljek, 22. februarja 2021, se konča delo na daljavo in se učenci 2. in 3. triade skupaj z učenci 1. triade spet vračajo v šole.

V upanju da bo pouk do konca šolskega leta potekal v šoli, vam v priponki pošiljamo obvestilo o začetku pouka ter razpored kosila po mehurčkih. Prosimo, da si dokumente skrbno preberete in jih seveda tudi upoštevate s prvim dnem pouka. Dokumente smo pripravili po navodilih in protokolih NIJZ in MIZŠ, zato se jih bomo morali vsi dosledno držati.

Poiskali smo čimbolj optimalne rešitve glede na čas in prostorske zahteve, zato prosimo za razumevanje.

Prepričani smo, da če se bomo vsi držali navodil, nam bo skupaj uspelo premagati to neobičajno situacijo.

Veselimo se ponovnega srečanja in možnosti, da bo učenje še učinkovitejše. Želimo vam čim več dobrih misli in pozitivnega odnosa do vsega.

Lep pozdrav in ostanite zdravi!

dr. Mojca Hrastelj Brelih