VABILO-BAZAR-telovadnica-1280x1810.png

Vabilo na tradicionalni božično-novoletni bazar – sprememba prostora

29/11/2023

Spoštovani!

Veseli smo, da vam lahko sporočimo, da bomo tudi letos pripravili naš tradicionalni božično-novoletni bazar! Dogodek bo potekal v četrtek, 30. novembra 2023 ob 17. uri, v telovadnici šole.

Na bazarju boste lahko kupili izdelke naših učencev, obenem pa bo v času bazarja potekala dražba akrilne slike učenke naše šole. Izkupiček večera bo namenjen Šolskemu skladu OŠ Vuzenica.

Kot vedno nas združujejo radost, veselje in praznično vzdušje, zato vas toplo vabimo, da se nam pridružite na tem čarobnem dogodku. Skupaj bomo iskali srečo v tistih drobnih stvareh, ki vžigajo iskrice v naših očeh, ter pozabili na vse žalostne reči, ki bi lahko privabile solze v oči.

Veselimo se, da bomo skupaj prižgali iskrice v prazničnih dneh, izvabili nasmeh na naše obraze ter delili radost in ljubezen z vami.

Vabilo v obliki priponke vsebuje dodatne informacije o dogodku. Upamo, da se nam boste pridružili in bomo tako skupaj ustvarili nepozabne trenutke.

Topli božično-novoletni pozdravi,

učenci in delavci OŠ Vuzenica