Informativa-letak-1280x670.png

VSESLOVENSKI SEJEM IZOBRAŽEVANJA IN POKLICEV – INFORMATIVA

04/01/2024

Obveščamo vas, da bo v mesecu januarju 2024 potekal sejem Informativa, t. i.

predinformativni dan za vse starostne skupine – učence, dijake, študente in odrasle.

Informativa, največji in vseslovenski sejem izobraževanja in poklicev, bo potekala v petek in soboto, 19. in 20. januarja 2024 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, tik pred uradnimi informativni dnevi (16. in 17. februar 2024).

Na dogodku bo predstavljena celotna vertikala izobraževanja – od srednjih in višje strokovnih šolskih programov do visokošolskih in podiplomskih programov, do predstavitev poklicev, zaposlitev, štipendij, neformalnih izobraževanj, in vse kar je povezanega z nadaljnjim izobraževanjem, doma in v tujini.

Na Informativi bo prisotno tudi Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje, ki bo na atraktiven način predstavljalo poklic učitelja. Na razstavnem prostoru ministrstva bodo prisotni strokovni delavci s področja vzgoje in izobraževanja. Predstavili bodo svoja področja in načine dela, obiskovalci pa bodo lahko imeli z njimi individualne pogovore ter tako prejeli konkretne informacije iz poklicne prakse.

Dogodek je za obiskovalce brezplačen.

Vabljeni!