Sola-Vuzenica-obvestilo.jpg

Teden umetnosti 2021

08/06/2021
Zadnji teden v mesecu maju, je na Osnovni šoli Vuzenica potekal TEDEN UMETNOSTI z tematiko MOJA DEŽELA DANES IN JUTRI. V tem tednu so potekale različne dejavnosti, v katerih so sodelovali prav vsi učenci od 1. do 9. razreda. Učitelji so se medpredmetno povezovali – glasbena, likovna umetnosti in računalništvo, prva triada pa je v tem sklopu pripravila kulturni dan (1. – 3. razred). Učenci so ustvarjali pri pouku, v oddelkih podaljšanega bivanja in pri različnih interesnih dejavnostih in ustvarili veliko izdelkov, ki smo jih kasneje razstavili v avli šole. Utrinke celotnega dogajanja skozi teden umetnosti smo strnili v video posnetek, kjer lahko virtualno poleg likovnih izdelkov prisluhnete tudi glasbenim in računalniškim izdelkom, ki so jih ustvarili učenci.