vegetables-752153_1920-1280x875.jpg

Otroci vrtnarji

26/04/2022

Naša šola in vrtec bosta sodelovala v projektu Otroci vrtnarji.  V mesecu maju bomo prejeli lesene otroške vrtičke.

V okviru projekta bo v soseski Urbani vrt Rotenturn, Šolska ulica, Slovenj Gradec, v soboto, 7, maja 2022 od 10.00 do 15.00 potekal istoimenski dogodek. Dogodek bo v celoti namenjen spodbujanju otrok k vrtnarjenju, spoznavanju zelenjave, sadja in zelišč, zdravem načinu življenja idr.

Osrednji del bo predstava »Vrtnarski cirkus« v izvedbi cirkuško-žonglerske skupine Čupakabra. Na dogodku bodo 4 delavnice: delavnica polstenja, slikarska delavnica, vrtnarska delavnica in zeliščno-cvetlična delavnica. Na stojnicah bosta Beet box in Frišna pripravili okusno hrano iz zelenjave in sadja, ki jo bodo lahko obiskovalci tudi kupili.

Ogled letaka »

Mateja Viher