Sola-Vuzenica-obvestilo.jpg

Mladi, internet in spletno nasilje – WEBINAR

14/11/2022

22. november 2022

Predavanje je namenjeno predsednikom sveta staršev osnovnih šol. Predaval bo Marko Puschner, sodelavec točke osveščanja o varni rabi interneta Safe.si. Predstavil bo ugotovitve ankete, ki so jo na Safe.si izvedli februarja in marca letos v okviru aktivnosti dneva varne rabe interneta na temo dobrega počutja mladostnikov na internetu. V nadaljevanju se bo posvetil najpogostejšim oblikam spletnega nasilja, predavanje pa bo zaključil s predstavitvijo gradiv Safe.si, ki so na voljo šolam, staršem in mladostnikom.

Predavanje bo potekalo preko YouTube 22. novembra z začetkom ob 18. uri. Na predavanje se prijavite preko obrazca na:

Po prijavi boste prejeli e-poštno sporočilo s povezavo za ogled predavanja. Posnetek predavanja si bo mogoče pogledati do 28. novembra na isti povezavi.

Izobraževanje je brezplačno, ker se je predavatelj odrekel honoraju.

Vabljeni!
Ana Vehar