Sola-Vuzenica-obvestilo.jpg

Jutranje varstvo in OPB

09/09/2021

Spoštovani!

Jutranje varstvo vozačev pred začetkom pouka, financirano s strani Občine Vuzenica, je organizirano na šoli za vozače in tiste učence, ki utemeljeno prihajajo v šolo predčasno.

Ker se število vpisanih učencev v jutranje varstvo vozačev iz leta v leto povečuje, prosimo, predvsem starše učencev 3., 4. in 5. razreda, da realno presodite, če otrok res ne more sam prihajati v šolo v skladu s svojim urnikom.

Priporočamo, da čim več učencev prihaja v šolo peš, še posebej učenci, ki so v prometu že dovolj samostojni in od šole niso zelo oddaljeni.

Vse starše prosimo, da svojega otroka s ciljem zagotoviti čim prejšnjo samostojnost, navadite, da prihaja v šolske prostore sam. Starše učencev od 2. razreda dalje pa pozivamo, da navajate otroka, da samostojno in varno premaga tudi pot od doma do šole. Starši zjutraj v šolo ne vstopate. Želimo, da ta ukrep razumete tudi v luči preprečevanja okužbe.

Celotno obvestilo »