ŠOLA

Smo šola, kjer ustvarjalnost, radovednost in znanje oblikujejo odgovorne, uspešne ter zadovoljne ljudi, ki so v ponos sebi, staršem in družbi.

VRTEC

Smo živahen vrtec pri Osnovni šoli Vuzenica, ki je doma v hiški z razgibanimi prostori, obdaja pa nas veliko dvorišče, šolsko športno igrišče in zelenice, ki omogočajo gibanje, priložnosti za raziskovanje in igro.

ŠOLSKA KNJIŽNICA

Učenci in učitelji imajo v novi, sodobno opremljeni knjižnici bogat izbor leposlovne in strokovne literature ter knjig, ki so priporočene za bralno značko in predpisane za domače branje.

OBVESTILA

14/06/2021by urednik

Učbeniški sklad nudi učencem možnost brezplačne izposoje učbenikov za redni pouk. Stroške izposojevalnine krije ministrstvo. Učenci 1., 2. in 3. razredov dobijo s strani ministrstva brezplačna učna gradiva.

02/07/2021by urednik

Prvošolci smo si zadnje delovne tedne popestrili z dvema športnima dnevoma in zaključnim izletom v Slovenj Gradec. Uživali smo! Fotografije naših doživetij povedo vse. Lepe počitnice vam želimo!

24/06/2021by urednik

Skupaj smo obrnili še en list, še eno šolsko leto. Kljub »koronskemu« letu je bilo polno lepih dogodkov in doživetij, uspehov in zgodb, ki bodo zapisane v letošnjo šolsko kroniko. Čestitke vsem učencem in zahvala vsem staršem ter mojim sodelavcem za uspešno sodelovanje in vsa prizadevanja v tem šolskem letu.

24/06/2021by urednik

Kljub temu, da je bilo leto posebno, smo v vrtcu skušali pričarati prijetno in pozitivno vzdušje. Delček le tega vam pošiljamo ob zaključku šolskega leta.

22/06/2021by urednik

Na tem mestu dnevno objavljamo novice in fotografije učencev 8. razreda, ki so trenutno v šoli v naravi v Radencih ob Kolpi. Spremljajte nas!

18/06/2021by urednik

Obveščamo vas, da bo v četrtek, 24. junija 2021, potekal pouk po prilagojenem urniku. S poukom bomo končali ob 11. 30. Po končanem pouku lahko učenci odidejo domov. Za kosilo in varstvo otrok bo poskrbljeno

AKTUALNO

14/06/2021by urednik