Valentinova_posta_2022_03-e1645508196759.jpg

Valentinova pošta

22/02/2022

Drage mamice, očki, dragi otroci!

Čeprav je vsak dan pravi, da slavimo in praznujemo ljubezen – ne glede na to ali gre za ljubezen med staršema, do otrok, do celotne družine in prijateljev ali kakršno koli obliko ljubezni – je VALENTINOVO praznik, ki ga še posebej povezujemo s toplimi čustvi, ljubeznijo in izkazovanjem naklonjenosti.

V tednu ob Valentinovem je na šoli zaživela Valentinova pošta, namenjena vsem malim in velikim zaljubljencem oz. vsem, ki so želeli kaj lepega sporočiti svojim simpatijam, prijateljem, sošolcem, učiteljem.

Naj vam povemo, da se je nabralo rekordno število pisemc, zato smo potrebovali celo  pomoč učenk pri razvrščanju pošte po razredih, za kar se jim lepo zahvaljujemo.

Verjamemo, da smo s sporočili razveselili in polepšali dan marsikateremu učencu, učenki in tudi učiteljem.

Naj vas lepe misli spremljajo skozi vso leto!

Sara Topler

Valentinova_posta_2022_01