Microsoft-Teams.jpg

Vstopni podatki za uporabo Microsoft Teams

12/10/2020

Spoštovani starši in učenci,

Osnovna šola Vuzenica si že od začetka šolskega leta prizadeva poenotiti delo na daljavo, v primeru da pride do ponovnega zaprtja šol in dela na daljavo.

Vsaka šola v Sloveniji ima možnost vzpostavitve okolja Office 365 A1 in Microsoft Teams za podporo celovitega oddaljenega sodelovanja in izobraževanja. S pomočjo orodja Teams lahko tako šola celovito in varno izvaja pouk preko video konferenc, deli vsa potrebna učna gradiva z učenci in oddaljeno opravlja preverjanja in ocenjevanja znanja.

V naslednjih dneh bodo učenci prejeli (nekateri so vstopne podatke že prejeli) uporabniška imena in gesla za uporabo Microsoft Teams za potrebe učenja na daljavo.

Z učenci bomo naredili prvo prijavo skupaj, pokazali pa jim bomo tudi, kje na spletni strani šole najdejo navodila za uporabo okolja Teams.

Ravnateljica in strokovni delavci OŠ Vuzenica