Vstopni podatki za uporabo Microsoft Teams

Spoštovani starši in učenci,
Osnovna šola Vuzenica si že od začetka šolskega leta prizadeva poenotiti delo na daljavo, v primeru da pride do ponovnega zaprtja šol in dela na daljavo.

Vsaka šola v Sloveniji ima možnost vzpostavitve okolja Office 365 A1 in Microsoft Teams za podporo celovitega oddaljenega sodelovanja in izobraževanja. S pomočjo orodja Teams lahko tako šola celovito in varno izvaja pouk preko video konferenc, deli vsa potrebna učna gradiva z učenci in oddaljeno opravlja preverjanja in ocenjevanja znanja.

V naslednjih dneh bodo učenci prejeli (nekateri so vstopne podatke že prejeli) uporabniška imena in gesla za uporabo Microsoft Teams za potrebe učenja na daljavo.

Z učenci bomo naredili prvo prijavo skupaj, pokazali pa jim bomo tudi, kje na spletni strani šole najdejo dodatna navodila za uporabo okolja Teams.

Ravnateljica in strokovni delavci OŠ Vuzenica

Vuzenica, 12. 10. 2020