Osnovna šola Vuzenica

[ DOPOLDANSKE GOVORILNE URE]

AKTUALNE OBJAVE

• Sistematski pregled – 1. razred

V torek, 21. 1. 2020, in v torek, 28. 1. 2020, bo od 7.45 dalje potekal sistematski pregled 1. a in  1. b razreda.

Učence na sistematski pregled spremljajo starši. Vsak učenec naj ima s seboj zdravstveno kartico in knjižico o cepljenju.

Učenci imajo pred in po opravljenem zdravstvenem sistematskem pregledu pouk po urniku.

dr. Mojca Hrastelj Brelih

Vuzenica, 14. 1. 2020

• Smučarski tečaj

NA BELIH STRMINAH

Učenci prvega, drugega in tretjega razreda so se pretekli teden odpravili na smučišče Rimski vrelec v Kotljah, kjer so se udeležili smučarskega tečaja. Razdeljeni so bili v različne težavnostne skupine, saj so nekateri na smučeh stali prvič, nekateri pa so na belih strminah že pravi smučarski mojstri. Smučarski tečaj se je zaključil v petek, ko smo na smučišče povabili tudi sorodnike in jim pokazali kaj so se učenci tekom tedna naučili. Za svoj trud so si prislužili priznanje za opravljen smučarski tečaj.

Najbolj važno pa je, da so se odlično zabavali in lahko potrdimo, da so vsi zapustili smučišče navdušeni nad smučanjem.

Komaj čakamo, da bo spet kakšna priložnost, da vse skupaj ponovimo!

Zapisali:

Andreja ŠVAJGER

Darja JEZNIK

smučanje
  • Praznično voščilo
    voščilo2
  • Obvestilo – vrtec

Spoštovani starši!

Zaradi vzdrževalnih del v vrtcu se bodo počitniške dejavnosti izvajale v prostorih osnovne šole od torka, 24. 12. 2019 do vključno petka, 3. 1. 2020.

Hvala za razumevanje!

Želimo vam lepe praznike!

Pomočnica ravnateljice za vrtec, Andreja Kuhar

Ravnateljica, dr. Mojca Hrastelj Brelih