Prvošolci

V ponedeljek, 2. septembra 2019, je naša šola postala »bogatejša« za 36 prvošolcev. Da bi bil vstop v šolo kar se da prijeten, poskrbimo učitelji in učenci. Letos smo prvošolce in njihove starše povabili v Modro dvorano, kjer smo jim pripravili kulturni program. Prvošolce in starše sta nagovorila tudi ga. ravnateljica dr. Mojca Hrastelj Brelih in župan g. Franjo Golob. Učenci 8. razreda, pod mentorstvom ga. Nataše Praprotnik, pa so z dramsko igro prvošolce popeljali v čarobni svet pravljic.

Po prireditvi je prvošolce čakal še sprejem v šoli. Pred vstopom v razred so prerezali slavnostni trak, nato pa so jim devetošolci izročili diplome in jim čestitali za vstop v šolo, pri tem pa so jim zagotovili, da jim bodo pomagali in jih bodrili tekom šolskega leta.

Prvošolcem želimo veliko dobre volje, radovednosti in vztrajnosti.

Zapisala: Nina Verdnik

CCI19092019_crop