POČASTITEV SLOVENSKEGA KULTURNEGA PRAZNIKA

Tudi letos smo v počastitev slovenskega kulturnega praznika pripravili kratko šolsko proslavo, na kateri smo se spomnili veličine dr. Franceta Prešerna in širšega pomena kulture.

Ker pa tudi učenci in učitelji naše šole radi tkemo svoj kulturni vsakdan, se vsako leto kot umetniki, igralci, plesalci in pevci pokažemo tudi ostalim učencem in učiteljem naše šole ter širši javnosti.

Iskrene čestitke učiteljicam Nataši, Luciji, Mileni, Larisi ter vsem nastopajočim na proslavi in čudoviti plesno-gledališki predstavi!

Da bi tudi vi videli, kaj vse zmoremo in znamo, ko združimo moči za skupni cilj, vas vljudno vabimo na krajevno proslavo ob kulturnem prazniku, ki bo danes, 7. 2. 2020 ob 18. uri v Modri dvorani.

kd1kd2kd3kd4kd5kd6kd7kd8