Noč na šoli (28.2.2019)

Dragi učenci in starši,

na Osnovni šoli Vuzenica bo v četrtek, 28. 2. 2019 potekala Noč na šoli, namenjena učencem 1., 2. in 3. razreda.

Učenci se bodo zvečer udeležili različnih delavnic/aktivnosti.

Pričetek dejavnosti bo ob 17. uri, zaključek pa naslednje jutro ob 7. uri. Učenci, ki se je bodo udeležili, bodo v noči s četrtka na petek tako prespali v šoli. V petek poteka pouk normalno po urniku. Učenci lahko v četrtek pustijo torbe v šoli.

Večerjo in zajtrk bodo učenci dobili v šoli. Za spanje potrebujejo udobna oblačila, pribor za osebno higieno ter spalno vrečo ali toplo odejo in podlogo (armafleks).

PRIJAVA JE OBVEZNA – prijavnice učenci dobijo v šoli ali na spletni strani, zadnji rok za prijavo pa je 15. februar 2019.

Za vse informacije smo vam na voljo učiteljice 1. – 3. razreda.

Učiteljice 1., 2. in 3. razreda

Vuzenica, 6. 2. 2019                                                                     Ravnateljica

dr. Mojca Hrastelj Brelih

Prijavnica