Aktualne novice

• 2. ŠPORTNI DAN – Dan slovenskega športa – sreda, 23. 9. 2020

Po Letnem delovnem načrtu šole bomo v sredo, 23. 9. 2020, izvedli 2. športni dan – Dan slovenskega športa.

Učenci bodo prejeli navodila v šoli. S seboj naj imajo bidon z vodo, malica bo šolska.

Zaradi športnega dne je vozni red za učence vozače ZJUTRAJ SPREMENJEN in sicer bodo prevozi ENO URO KASNEJE kot običajno.

Prevozi domov ostanejo enaki.

Vuzenica, 22. 9. 2020

• Pojasnilo glede varnostnih kod – eAsistent
    Spoštovani starši,
    s pričetkom letošnjega šolskega leta je zaradi zagotavljanja točnosti in ažurnosti vaših kontaktov, ki jih vodimo v naših uradnih evidencah (eAsistent), potrebno varnostno potrditi vaše podatke.
    Iz eAsistenta ste prejeli varnostno kodo za potrditev podatkov skupaj z povezavo do spletnega obrazca, ki vas bo vodil skozi celoten postopek. V kolikor kode niste prejeli, nam to sporočite in vam jo bomo ponovno poslali.
    Za starše, ki bi radi uporabljali eAsistenta za starše, je novost tudi ta, da vašo prijavo oddate prostovoljno skozi spletni obrazec, ko podatke potrdite.
    Več o varnostnem potrjevanju podatkov in o pravni ureditvi eAsistenta, ki ga na šoli uporabljamo za vodenje šolske dokumentacije, lahko preberete v priloženi priponki.
    Lepo vas pozdravljamo,
    ravnateljica
    dr. Mojca Hrastelj Brelih
  • Obvestilo – potrjena okužba s koronavirusom pri strokovni delavki v enoti vrtca

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da smo bili dne, 14. 9. 2020, obveščeni, da imamo v Vrtcu Vuzenica potrjeno okužbo s koronavirusom pri strokovni delavki. Vzpostavili smo kontakt s predstavnikom NIJZ-a, ki nam je podal navodila za nadaljnje ukrepanje.

Po posvetovanju z epidemiologom so bili obveščeni vsi starši tistih otrok, ki so bili v neposrednem stiku z zaposleno, pri kateri je bila potrjena okužba, da njihov otrok ostane doma, saj jim bo s strani NIJZ-a odrejena karantena. V karanteni ostaja tudi pet strokovnih delavcev.

Vsi ostali zaposleni in otroci lahko po navodilih NIJZ normalno prihajajo na delo oz. obiskujejo vrtec, saj vrtec posluje po običajnem poslovalnem času.

Merilo za karanteno je po navodilih NIJZ samo daljši neposredni stik z okuženo osebo. Po vrnitvi otrok, ki bodo v karanteni, bodo morali starši pri ponovnem prihodu otroka v vrtec izpolniti izjavo, ki je dostopna v vrtcu oz. na naši spletni strani.

V vseh oddelkih vrtca izvajamo higienska priporočila za preprečevanje širjenja možnosti okužbe s SARS-CoV-2, v dotičnem oddelku pa bomo izvedli še dodatne poostrene ukrepe po navodilih NIJZ, in sicer z dne, 14. 9. 2020.

Prosimo vas, da dosledno upoštevate navodila vrtca, ko pripeljete oz. odpeljete otroka (razkuževanje rok in uporaba zaščitne maske). Pozorni bodite tudi na zdravstveno stanje in v primeru pojava bolezenskih znakov otroka obdržite doma ter vzpostavite kontakt s pediatrom, ki vam bo dal nadaljnja navodila. Prav tako v vrtec ne prihajajte starši, ki imate morebitne znake obolenja.

ZDRAVJE je največja dobrina in največji privilegij, zato se vsi skupaj potrudimo zaščititi svojega in tudi zdravje vseh nas.

Pomočnica ravnateljice za vrtec, Andreja Kuhar

Ravnateljica, dr. Mojca Hrastelj Brelih

Vuzenica, 14. 9. 2020

• 1. TEHNIŠKI DAN – Evropski teden mobilnosti

Po Letnem delovnem načrtu šole bomo v četrtek, 17. 9. 2020, izvedli 1. tehniški dan.

Učenci bodo prejeli navodila v šoli.

Zaradi tehniškega dne bo vozni red za učence vozače ZJUTRAJ SPREMENJEN, in sicer bodo prevozi ENO URO KASNEJE kot običajno.

Prevozi domov ostanejo enaki.

Vuzenica, 14. 9. 2020

Prikaži vse objave ...