Aktualne novice

• PSIHOSOCIALNA PODPORA PRI SPOPRIJEMANJU S TRENUTNO EPIDEMIOLOŠKO SITUACIJO

Zdravstveno vzgojni center Radlje ob Dravi

zvc radlje

• Zamisli za ustvarjanje in zabavo

Pozdravljeni,

ob preganjanju dolgega časa lahko preizkusite tudi naslednje naloge:

ZA BISTRE GLAVE

PODIRANJE LONČKOV

UGANKE NA OBRAZU

UGANKE V KOPALNICI

POTEGAVŠČINE

HIŠA EKSPERIMENTOV

IGRA Z ŽOGICO

HITRA PLASTENKA

Domači plastelin

Navodila zelene glave

Ustvarjanje

MALO ZA ŠALO

Učiteljica

Mateja Viher

• Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

MIZŠ, 27. 3. 2020

Pozdravljeni! ☀️

Pouk na daljavo se do nadaljnjega nadaljuje, to je sedaj že neizpodbitno. V želji, da premagamo epidemijo #koronavirus, moramo ostati doma in storiti vse, da obvarujemo svoje zdravje in zdravje najbližjih. Zato vas vse, ki ste kakorkoli vkljućeni v izobraževanje na daljavo prosimo, da tudi v prihodnje skrbite za to, da ga bomo lahko izvajali. Velik hvala za to.

Naj bo dan, ki je pred nami, uspešen, Naredite si ga tudi prijetnega. Ne pozabite na kakšno razgibalno vajo, na premore med učnim procesom in ostanite zdravi.

V IZOdromu na Televizija Slovenija bodo danes pozornost namenili fiziki in sili trenja. Otroci bodo izvedeli, kaj je likovni motiv in katere likovne tehnike poznamo, izvedeli pa bodo tudi, kaj je to respirator. Prikazali jim bodo še, kako v času koronavirusa živijo mladi v stanovanjski skupnosti Mladinskega doma Maribor.

In še misel za današnji dan. John Newton je zapisal: »Zlahka bomo uspeli, če si bomo vsak dan naložili le tisto breme, ki nam je namenjeno za tisti dan. Tovor bo pretežak, če bomo včerajšnje breme nosili tudi danes in teži dodali jutrišnje breme, še preden si ga moramo naložiti.«

Ministrica Dr. Simona Kustec je bila včeraj popoldne gostja v Poročilih Televizija Slovenija. Pogovor je tekel o izobraževanju na daljavo. Vabljeni k ogledu prispevka.

ministrica_pouk na daljavo

• Razširitev razstave
    Pozdravljeni,
    vsak dan prejemamo nove, krasne izdelke naših učencev. Veseli nas, da ste tako ustvarjalni in pripravljeni to pokazati. Kar tako naprej! Se že veselimo nove “pošte”.

Učenci so bili tudi pri pouku glasbene umetnosti zelo domiselni in ustvarjalni. Izdelovali so svoja lastna glasbila. Objavljamo tudi nekaj njihovih izdelkov.

“Učenje nikoli ne izčrpa uma.” – Leonardo da Vinci

Lepo vas pozdravljam,