Aktualne novice

• Projekt Korak k sončku
    V petek, 14.12. 2018 nas je v okviru projekta Korak k sončku (Zveza Sonček) obiskala ga. Sanja Repnik s svojo mentorico go. Jernejo Kvasnik. Sanja obiskuje delavnico VDC Muta. Učencem 4. razreda je predstavila svojo knjigo Božična zgodba. Sanja je knjigo tudi sama ilustrirala. Gospa Jerneja pa je učencem predstavila tipanko iste zgodbe.
    Zapisala: Ines Planinšič
  • Vabilo

VABILO ŠOLA

• BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR (29.11.2018 )

In prišel je… Dan, ki smo ga vsi nestrpno pričakovali… Dan, ko smo lahko pokazali, kako smo se ves mesec pripravljali na BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR.

Skupaj smo ustvarili neskončno izdelkov, ki izražajo ustvarjalnost učencev in bodo polepšali marsikateri dom. Ob prijetnem druženju smo začutili utrip praznikov, ki jih že z veseljem pričakujemo.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem učencem, ki so sodelovali pri izdelavi in prodaji izdelkov in tudi tistim, ki so se samo udeležili tega prekrasnega dogodka. Seveda pa se zahvaljujemo tudi vsem delavcem šole za aktivno sodelovanje pri izvedbi in sorodnikom, ki so z nakupom izdelkov prispevali v šolski sklad.

Vodji prireditve:

Andreja ŠVAJGER

Mojca DOBNIK REPNIK

Povezava do fotogalerije

• RODITELJSKI SESTANEK 9. RAZREDA

Datum: 26. 11. 2018

Vabilo

Vabimo vas na RODITELJSKI SESTANEK 9. razreda,

ki bo v ponedeljek, 3. decembra 2018, ob 17. uri

v zgodovinski učilnici.

Dnevni red:

1. Poklicno usmerjanje